Acil Evden eve nakliyat

Acil Evden eve nakliyat

Acil Evden Eve Nakliyat - İstanbul Acil Nakliye Firması

Acil Evden eve nakliyat
0539 650 00 09

Acil Evden Eve Nakliyat - İstanbul Acil Nakliye Firması
E-posta: acilevdenevenakliyat@gmail.com
Üye Ol veya Giriş Yap

Bakırköy Depolama

0539 650 00 09

Bakırköy Depolama Acil Evden Eve Nakliyat - İstanbul Acil Nakliye Firması. Bakırköy Depolama

Bakırköy Depolama

Bakırköy Depolama Depolama hizmetimizden bütün müşterilerimiz yararlanabilir. Eşyalarınızı uzun süre muhafaza altında tuttuğumuz modern tesislerimizde hizmet vermekteyiz. Adresinizden alarak verdiğimiz hizmet ile hiçbir güçlük çekmeden yararlanabilirsiniz.

Bakırköy Depolama hizmetimizden bütün vatandaşlarımız yararlanabilir. İstanbul merkez olmak üzere her ile özel depolarımız bulunmaktadır. Bakırköy Depolarımız da eşyalarınızı uzun süre muhafaza ederiz.

Depolama hizmetimizden bütün vatandaşlarımız yararlanabilir. İstanbul merkez olmak üzere her ile özel depolarımız bulunmaktadır. Depolarımız da eşyalarınızı uzun süre muhafaza ederiz.


Depolama özellikle son yıllarda giderek artan hizmetimiz oldu. İstanbul’da yüksek kira fiyatlarından dolayı vatandaşlarımız eşyalarını depolarda tutmayı daha ekonomik ve güvenli bulmaktadırlar.


İstanbul Eşya Depolama


İstanbul eşya depolama ile ister ev isterseniz ofis eşyalarınızı bizlere verebilirsiniz. Adresinizden alıp götürerek sizlere zahmet ettirmeden çalışırız. Yapmanız gereken tek iş bizleri aramak olmalıdır.


İstanbul’un bütün ilçelerinde eşya depolama hizmeti veriyoruz. Şehrin her iki yakasında da ihtiyacınıza uygun paketlerde hizmet alabilirsiniz. Farklı yöntem ve fiyatlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır.


Depolarımız kapalı alanlarda kişilere özeldir. Dilerseniz konteyner kiralayabilirsiniz. Bankalardaki çelik kasa usulüne göre saklanılan bu sistemde eşyalarınız sizin izniniz olmadan hiç kimse tarafından açılamaz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları


İstanbul da eşyaların depolama fiyatları eşyaların hacmine ve mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Kalış süresi ne kadar uzarsa fiyatta süreye göre indirim yapılabilir. Fiyatlar hakkında net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modern Eşya Depolama

Eşyaların depolarda uzun süre zarar görmeden kalabilmesi için uygun ortam olmalıdır. Depolama tesisinin havalandırması, tesisin hijyeni gibi koşullar oldukça önemlidir. Modern eşya depolama için bütün bunlar elzemdir.

Acil Depolar, eşyalarınızın uzun süre zarar görmeden muhafaza altında kalması için gerekli tüm bileşenlere sahiptir. Acil evden eve tesislerini bağımsız denetçiler denetler. Fiziksel koşulların elverişlilik durumunu test ederler.

İşletmemiz İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet veren saygın şirketlerden birisidir. Tüm değerlendirme kuruluşları tarafından tam not alan nakliyat firmasıyız. Amacımız kalitemizi yükselterek devam ettirmektir.

Kişisel Depolama

Kişisel depolama hizmetimizde kişiye özel bölmelerde hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin her birine özel konteynır veriyoruz. Sadece kendilerine ait olan bu bölmelerde istedikleri gibi hizmet alabilirler.

Kişisel depolama hizmetler metre küp olarak fiyatlanırlar. Küçük, orta ve büyük hacimde toplam üç farklı seçenek mevcuttur. Size uygun olanının seçimini yapabilirsiniz.

Kişisel depoların anahtarlar sizlerde mevcuttur. İstediğiniz zaman açabilirsiniz. Sizden başka kimse erişime sahip olmaz. Üst düzey bir güvende eşyalarınız muhafaza altına alınır. İçiniz rahat eder aklınız kalmaz.

Kişisel depolama hizmetinde sigortalı ve kaskolu hizmetimiz vardır. Eşyalarınızı sigortalatırız ve doğabilecek kazalara karşı (sel, yangın gibi) maddi güvence olur. Sigorta bedeli eşyaların değerine göre çıkmaktadır.

Kategori: Depolama
Paylaş: Facebook'ta Paylaş Facebook   Twitter'da Paylaş Twitter   LinkedIn'de Paylaş LinkedIn

Acil Evden eve nakliyat: 0539 650 00 09
© 2024 www.acilevdeneve.com by Acil Evden eve nakliyat | Akıncılar Mahallesi Salcı Sokak No:32/C, 34160 Güngören/İstanbul.

MesajYaz